Menü
Tüm temalarımızda kurulum ücretsizdir.

Satış Sözleşmesi

13.06.2003 Tarih ve 25137 Sayılı resmi gazete haberine göre 'Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik' gereğince internet üzerinden gerçekleştirilen satışlar için sözleşme yapılması zorunluluğu getirilmiştir. Opencart Uzmanı olarak satış sözleşmemizi aşağıda bulabilirsiniz.

1.SATICI
Opencart Uzmanı - Opencart Tema ve Modülleri Dijital Satış Platformu
Adres: Piriçelebi Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0535 252 85 28
E-posta: destek@opencartuzmani.com

2 ALICI
Adı, Soyadı, Ünvan, Adres bilgileriniz sipariş aşamasında vereceğiniz bilgilere göre sözleşmeye eklenecektir.

3.SÖZLEŞME KONUSU
Ürünlerimizin Cinsi ve türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Satış Bedeli satış faturasında belirtildiği gibidir. Ödeme Şekli, Fatura ve Teslimat Adresi İrsaliye/ İrsaliyeli Fatura / Fatura üzerinde belirtildiği gibidir.

4.GENEL HÜKÜMLER
ALICI, internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

Sözleşme konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI' nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.

Opencart Uzmanı sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı veya onaylı nüshasının Opencart Uzmanı'na ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI'nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, Opencart Uzmanı ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

Opencart Uzmanı mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir.

ALICI sitesinin yedeğini modül veya tema kurulumundan önce almakla yükümlüdür. Oluşabilecek hatalardan firmamız sorumlu değildir.

ALICI'ya tema, modül veya hangi dijital ürünü aldıysa o ürün sadece bir kere gönderilecektir. Sonrasında ürünü muhafaza etme sorumluluğu ALICI'ya aittir. Ürünler kesinlikle ikinci kez gönderilmemektedir.

İşbu sözleşme alıcı tarafından elektronik olarak onaylandıktan ve www.opencartuzmani.com adresine ulaştırıldıktan sonra geçerlilik kazanır.

5.CAYMA HAKKI
Sitemizden satın alacağınız ürünler dijital ürün olarak nitelendirildiği için (tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler) cayma hakkı kullanılamaz. Bu sebeple aldığınız dijital ürünlerin iadesi mümkün değildir.

6.TEKNİK DESTEK
Sitemizden satın alacağınız temalar kurularak tarafınıza teslim edilir. ALICI kontrol edip siteyi teslim alır. Sonrası için firmamız ücretsiz teknik destek VERMEMEKTEDİR.
Sitemizden satın alacağınız modüller için kurulum talep edilirse ekstra kurulum ücreti alınmaktadır. Firmamız satın aldığınız modülleri kurmakla yükümlü değildir. 
Sitemizden satın alacağınız e-ticaret paketlerinde paket içeriğinde yazan süre kadar destek verilmektedir. Destek yazmıyorsa kesinlikle ücretsiz destek verilmemektedir.


1