Menü
Tüm temalarımızda kurulum ücretsizdir.

Hakkımızda

Opencart Uzmanı 11 yıldır opencart konusunda hizmet ve destek veren Hakkı Duman tarafından 2013 yılında kurulmuştur. 

Temel olarak amacımız opencartın gelişmesini sağlamak ve opencart konusunda destek vermektir. Sitemizde ücretli, ücretsiz opencart tema modüllerini bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra opencart sürümlerini ve opencart hakkında her türlü ayrıntılı bilgiyi opencart uzmanı üzerinde bulabilirsiniz. Bilindiği üzere e-ticaret sektörünün internette önemli bir yeri vardır. Opencart alt yapısında e-ticaret adına aradığnız her türlü özelliği bulabilirsiniz. Opencart altyapısında bir çok özellik olmasına rağmen bu özelliklerin çoğu bilinmemektedir. Opencart uzmanı olarak bu konularda detaylı bilgi vermek ve takıldığınız yerde size yardımcı olmak için elimizden gelen herşeyi yapmaya çalışacağız.

Vizyonumuz

Opencart yazılımının tercih edilirliğini arttırarak Türkiye pazarında önemli bir rol oynamasını sağlamak, sektördeki pahalı yazılımların aksine ücretsiz olduğunu ve çok daha kullanışlı olduğu herkese duyurmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek, esnek, hızlı ve ergonomik yapılara sahip, özellikle herkesin alabileceği ekonomik ve kullanışlı opencart temaları tasarlamak. Her an yardım ve destek alabileceğiniz çözüm ortağınız olmak.

1