Skip to main content

Hizmetler

Opencart Uzmanı Hizmetlerimiz sayfasına hoşgeldiniz. Aşağıdaki konularda sorun yaşıyorsanız hemen sorun yaşadığınız hizmetin altında ki hizmeti satın al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçin ve sorunlarınızdan kurtulun.

Opencart Kurulumu

Belirlemiş olduğunuz opencart sürümünü sizin için kuruyor ve tüm ayarlamalarını yapıp anahtar teslim şeklinde teslim ediyoruz..

Hizmeti Satın Al

Opencart Güncelleme

Eski sürüm opencart sitenizi istediğiniz bir sürümle ürünleriniz kaybolmayacak şekilde güncelleyip teslim ediyoruz

Hizmeti Satın Al

Özel Tema Tasarımı

Farklı olmaya hazır mısınız? Siteniz için hiç kimsenin kullanmadığı sadece size özel tasarımlar hazırlayıp sitenize kuruyoruz.

Hizmeti Satın Al

 

Eklenti Kurulumu

Sanal pos, tek sayfada ödeme, facebook ile bağlan ve buna benzer ihtiyacınız olan eklentileri sizin için kurup ayarlamalarını yapıyoruz.

Hizmeti Satın Al

Seo Ayarlamaları

Siteniz için seo analizi yapıyor, eksik gördüğümüz noktaları düzeltiyor, en iyi seo yöntemleri için sitenizi yükselmeye hazırlıyoruz.

Hizmeti Satın Al

Hata Düzeltme

Sanal mağazanızdaki yazılımdan veya sunucudan kaynaklanan hataları bulup, tekrarı olmaması için gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.

Hizmeti Satın Al


Opencart Hosting Paketlerimizi İncelediniz mi?

Paket İsmi Web alanı Aylık Trafik E-Mail MySQL Paket Fiyatı Sipariş
Opencart Mini 500 Mb 5 Gb 2 Adet 1 Adet Yıllık 75 TL Satın Al
Opencart Eko 1000 Mb 10 Gb 5 Adet 3 Adet Yıllık 150 TL Satın Al
Opencart Pro 2000 Mb 25 Gb 10Adet 10 Adet Yıllık 200 TL Satın Al

KAMPANYA: Opencart Pro Hosting paketi alana opencart kurulumu ücretsizdir.
Opencart Uzmanı hosting paketleri tüm opencart sürümlerine %100 uyumludur. Uyumlu olup olmadığını bilmeden aldığınız hosting paketlerinde siteniz tam verimli olarak çalışmayabilmektedir. Bizden aldığınız hosting paketlerinde siteniz sorunsuz bir şekilde çalışmakta ve herhangi bir sorunla karşılaştığınızda sorun tarafımızca ücretsiz olarak çözülmektedir.